Klub Z V R P Skóre B +/- FP
1 KFC Komárno 30 21 6 3 68:24 69 24 82.03
2 ŠK LR CRYSTAL 30 18 6 6 59:31 60 15 80.25
3 MŠK Púchov 30 16 8 6 50:24 56 11 90.5
4 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 31 14 8 9 48:36 50 2 80.61
5 TJ KOVO Beluša 30 14 7 9 39:35 49 4 88.61
6 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 31 13 9 9 47:30 48 3 90
7 FC Slovan Galanta 30 13 6 11 48:38 45 0 79.9
8 MFK Dubnica nad Váhom 30 13 6 11 44:38 45 0 81.11
9 TJ Družstevník Veľké Ludince 30 12 8 10 43:44 44 -1 89.86
10 ŠK 1923 Gabčíkovo 30 12 7 11 34:31 43 -2 76.04
11 MFK Topvar Topoľčany 31 13 3 15 38:41 42 -3 92.43
12 FKS Nemšová 30 12 5 13 42:43 41 -4 70.79
13 FK Slovan Duslo Šaľa 31 10 8 13 31:35 38 -10 86.5
14 FKM Nové Zámky 30 9 7 14 41:41 34 -11 72.43
15 FC Horses 31 10 4 17 34:61 34 -11 82.6
16 FC Baník HN Prievidza & Handlová 30 9 5 16 33:52 32 -13 71.53
17 ŠK Šurany 30 8 6 16 44:61 30 -15 76.15
18 MŠK - Thermál Veľký Meder 30 7 4 19 30:68 25 -20 80.64
19 FC Neded 31 5 5 21 31:71 20 -28 85.43

Zimná liga - 1.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:

Jacko Daniel, Velacek Matej, Mutala Andrej, Hornák Lukáš, Šimko Leon, Štefíček Jozef, Berky Filip, Hlatký Jakub, Tran Van Lap Romanko,

 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:

Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Bednár Denis, Jankech Ján, Červeň Tobiáš, Langer Norbert

Tréner: Bútora Juraj

 
Góly:

Berky Filip - 1 gól

Mutala Andrej - 2 góly

Teplička Timotej - 8 gólov

Brunner Jakub - 1 gól

Púček Lukáš - 2 góly

Šimko Timur - 1 gól

Jankech Ján - 1 gól

Langer Norbert - 1 gól

 

Celkové poradie skupina „A“:

1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“

2. miesto:        MFK Dolný Kubín

3. miesto:        FC Petržalka akadémia

4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava

5. miesto:        TJ KOVO Beluša

 

Celkové poradie skupina „B“:

1. miesto:        FK Tempo Partizánske

2. miesto:        FK Inter Bratislava

3. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce

4. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“

5. miesto:        MFK Ilava