Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK Dubnica 25 20 4 1 61:7 64 18 25 190.75
2 TJ ISKRA Borčice 24 17 3 4 58:22 54 17 18 184.6
3 ŠK LR CRYSTAL 24 16 3 5 40:19 51 16 15 186.15
4 FKM Nové Zámky 24 16 3 5 39:23 51 15 15 181.15
5 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 24 13 4 7 35:19 43 14 4 180.35
6 FC Nitra B 24 12 4 8 45:30 40 13 4 181.25
7 FC Slovan Galanta 24 11 5 8 39:29 38 12 2 183.05
8 FC Spartak Trnava B 24 12 1 11 43:30 37 11 1 180.95
9 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 24 9 8 7 38:35 35 10 -1 183.55
10 FK Slovan Duslo Šaľa 24 10 2 12 36:40 32 9 -4 175.65
11 FKS Nemšová 24 10 1 13 29:44 31 8 -2 179.85
12 ŠK 1923 Gabčíkovo 24 8 6 10 35:36 30 7 -6 181.3
13 MŠK Púchov 24 8 3 13 40:35 27 6 -9 181.15
14 TJ KOVO Beluša 24 7 6 11 34:42 27 5 -9 185.25
15 TJ Družstevník Veľké Ludince 24 6 5 13 29:45 23 4 -10 182.2
16 FC Baník Prievidza 24 3 3 18 19:55 12 3 -24 172.9
17 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 24 3 3 18 15:61 12 2 -24 186.6
18 MFK Topvar Topoľčany 25 4 0 21 17:80 12 1 -27 188.6

Zimná liga - 1.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:

Jacko Daniel, Velacek Matej, Mutala Andrej, Hornák Lukáš, Šimko Leon, Štefíček Jozef, Berky Filip, Hlatký Jakub, Tran Van Lap Romanko,

 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:

Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Bednár Denis, Jankech Ján, Červeň Tobiáš, Langer Norbert

Tréner: Bútora Juraj

 
Góly:

Berky Filip - 1 gól

Mutala Andrej - 2 góly

Teplička Timotej - 8 gólov

Brunner Jakub - 1 gól

Púček Lukáš - 2 góly

Šimko Timur - 1 gól

Jankech Ján - 1 gól

Langer Norbert - 1 gól

 

Celkové poradie skupina „A“:

1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“

2. miesto:        MFK Dolný Kubín

3. miesto:        FC Petržalka akadémia

4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava

5. miesto:        TJ KOVO Beluša

 

Celkové poradie skupina „B“:

1. miesto:        FK Tempo Partizánske

2. miesto:        FK Inter Bratislava

3. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce

4. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“

5. miesto:        MFK Ilava