Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 TJ ISKRA Borčice 17 13 2 2 49:16 41 18 17 121.35
2 FK Dubnica 17 12 4 1 36:6 40 17 13 120.25
3 ŠK LR CRYSTAL 17 11 3 3 31:16 36 16 9 122.25
4 FKM Nové Zámky 17 11 2 4 28:17 35 15 8 125.6
5 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 17 10 2 5 30:16 32 14 5 127.55
6 FC Spartak Trnava B 17 9 1 7 35:17 28 13 1 126.6
7 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 17 8 3 6 36:32 27 12 0 129.7
8 MŠK Púchov 17 7 3 7 28:22 24 11 0 127.55
9 ŠK 1923 Gabčíkovo 17 6 6 5 28:22 24 10 -3 126.9
10 FC Nitra B 17 7 3 7 27:24 24 9 0 128.05
11 FC Slovan Galanta 17 6 5 6 26:21 23 8 -1 129.15
12 FK Slovan Duslo Šaľa 17 7 2 8 24:30 23 7 -1 123.85
13 FKS Nemšová 17 6 0 11 17:36 18 6 -6 116.5
14 TJ KOVO Beluša 17 4 5 8 24:34 17 5 -10 123.1
15 TJ Družstevník Veľké Ludince 17 4 2 11 22:39 14 4 -10 120.65
16 FC Baník Prievidza 17 3 2 12 16:42 11 3 -13 114.75
17 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 17 2 3 12 11:38 9 2 -15 123.55
18 MFK Topvar Topoľčany 17 3 0 14 11:51 9 1 -18 126.7

Zimná liga - 1.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:

Jacko Daniel, Velacek Matej, Mutala Andrej, Hornák Lukáš, Šimko Leon, Štefíček Jozef, Berky Filip, Hlatký Jakub, Tran Van Lap Romanko,

 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:

Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Bednár Denis, Jankech Ján, Červeň Tobiáš, Langer Norbert

Tréner: Bútora Juraj

 
Góly:

Berky Filip - 1 gól

Mutala Andrej - 2 góly

Teplička Timotej - 8 gólov

Brunner Jakub - 1 gól

Púček Lukáš - 2 góly

Šimko Timur - 1 gól

Jankech Ján - 1 gól

Langer Norbert - 1 gól

 

Celkové poradie skupina „A“:

1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“

2. miesto:        MFK Dolný Kubín

3. miesto:        FC Petržalka akadémia

4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava

5. miesto:        TJ KOVO Beluša

 

Celkové poradie skupina „B“:

1. miesto:        FK Tempo Partizánske

2. miesto:        FK Inter Bratislava

3. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce

4. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“

5. miesto:        MFK Ilava