Zhodnotenie posledného zápasu

Zhodnotenie zápasu FC Nitra - FK Dubnica nad Váhom

Ivan Galád (tréner Nitry): "Jedenásť mesiacov oddychujem a mesiac robím, je to zaujímavé. Ale som rád, že sme zachránili ligu v Nitre. Chceli sme rozhodnúť v úvode, lebo máme kondíciu tak na tridsať minút. Či ostanem v Nitre neviem, to teraz nechcem riešiť, teraz idem na ryby. Už sa teším na to, keď ma zavolá druhý tím tabuľky, že chce byť prvý. Možno vtedy by ma to viac bavilo."

Peter Jakuš (tréner Dubnice): "Prehrali sme 0:3, tým je povedané všetko. Ale v poli nebol rozdiel. Na to sa však nehrá. Nitra bola efektívnejšia. Góly, ktoré sme inkasovali v úvode, pripisujem nekoncentrácii, nemôžeme dostať gól zo štandardky tak, že hráč zakončí nohou. Potom sme otvorili hru, mali sme šance, ale nič z toho. Futbal nám dnes ukázal škaredšiu tvár. Sezónu hodnotím napriek tomu pozitívne, pred jej začiatkom nás každý odpisoval. Či budeme mieriť do Fortuna ligy aj o rok, to teraz ťažko povedať."

Zdroj:
Futbalnet.sk