V úvodnom zápase jarnej časti II. futbalovej ligy na domácej pôde Dubničania iba remizovali

V podmienkach vedenia II. futbalovej ligy bolo odohratie úvodných kôl na umelom trávniku, preto sa tento zápas neodohral na hlavnom trávniku dubnického štadióna, ale na umelej ploche pri Mestskej športovej hale. Zápas so Skalicou sa pre nás začal veľmi úspešne, keď už v 9. min otvoril skóre Petráš. Dubničania nezaháľali a nespoliehali sa na jednogólové vedenie. Navýšiť skóre sa nám podarilo v 38. min v podaní Rešetku. Čo sa nepodarilo Skalici v prvom polčase, to im vyšlo hneď na začiatku druhej časti. V 52. min bolo 2:1 a zápas tak dostal iný náboj. Keď už to vyzeralo na domácu výhru prišiel šok, keď takmer na konci zápasu Skalica vyrovnala. Dubnica nad Váhom tak sľubný náskok neudržala.

ZOSTAVA DOMÁCICH: Vavrúš- Janček, Rešetka, Švec, Párkaň (Pagáč)- Knižka (Martinek), Pleva, Bílovský- Petráš, Kuzma, Čurik

ZDROJ: IMPULZ.press