9 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 24 9 8 7 38:35 35 10 -1 183.55
10 FK Slovan Duslo Šaľa 24 10 2 12 36:40 32 9 -4 175.65
11 FKS Nemšová 24 10 1 13 29:44 31 8 -2 179.85
12 ŠK 1923 Gabčíkovo 24 8 6 10 35:36 30 7 -6 181.3
13 MŠK Púchov 24 8 3 13 40:35 27 6 -9 181.15
14 TJ KOVO Beluša 24 7 6 11 34:42 27 5 -9 185.25
15 TJ Družstevník Veľké Ludince 24 6 5 13 29:45 23 4 -10 182.2
16 FC Baník Prievidza 24 3 3 18 19:55 12 3 -24 172.9
17 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 24 3 3 18 15:61 12 2 -24 186.6
18 MFK Topvar Topoľčany 25 4 0 21 17:80 12 1 -27 188.6

Výsledky našich súperov

Nemšová – Topoľčany 5:2 (2:0)

V netradičnom čase v sobotu predpoludním na ihrisku v Tr. Tepliciach začala Nemšová aktívne a už v 6. min zakončil krásnu akciu vedúcim gólom Jambor. Domáci mali množstvo ďalších šancí, ale do prestávky využili iba jedinú v 41. min, kedy skóroval Šiko. Hostia v 50. min dali kontaktný gól a v 54. min mali šťastie, keď po faule Jambor trafil z jedenástky iba žrď. V 58. min bol za kopnutie súper a vylúčený Mikula a presilovku Nemšová dokonale využila. Šiko a Jambor v priebehu troch minút zvýšili na 4:1. Legionár Salim z ojedinelej akcie dal druhý gól hostí. Domáci mali výraznú prevahu a ich výhra mohla byť oveľa vyššia. Hostia mali ešte jednu šancu, no Žilka bol pozorný. V 90. min dosiahol Jambor hetrik – 5:2.

Góly: 6., 68. a 90. Jambor, 41. a 65. Šiko – 50. Mikula, 75. Salim.

Púchov - Trnava B 1:2 (1:2)

Obrana hostí zachraňovala v úvode pred Marmanom na roh, po ktorom Zavadzan zblízka otvoril skóre – 1:0. O štyri minúty strelec gólu ratoval pred Lovásom. V 12. min po Brigantovom centri hlavou Lovás na 1:1. Marek Gajdošík v 23. min trafil brvno trnavskej brány a o chvíľu ho brankár vychytal, rovnako ako aj v 30. min. V 38. min. prekvapil zdiaľky Yilmaz Pilného a hostia viedli. Po prestávke neboli úspešní v snahe o vyrovnanie Marmans Gajdošíkom a v 58. min Takáč vyrazil strelu Vanáka. V závere pohrozil hosťujúci Brigant, keď najprv mieril nad a potom trafil Brezničana, ktorý si dal takmer vlastný gól.

Góly: 8. Zavadzan – 12. Lovás, 38. Yilmaz.

Borčice /Pov. Bystrica – Galanta 0:1 (0:0)

Hostia mali miernu prevahu a už v úvode mohli vyhrávať, no Bobot nemal problém s Hercegovou slabou strelou. Domáci sa nevedeli presadiť, hlavička hosťujúceho Hlavnu po polhodine letela nad. Winkler nepotrestal zaváhanie Bobota, ktorému vypichol loptu, no bránu minul. Domáci brankár o niekoľko minút vyrazil nebezpečnú strelu Kormana. Druhý polčas začali domáci aktívnejšie, no J. Valientovi obrana loptu odkopla a v 55. min strelu Slávika Šálka zneškodnil. V 60. min bol Slávikov pokus nepresný, ale v 73. min Jerceh usmernil do siete centrovanú loptu – 0:1. Keď desať minút pred koncom domáci Boris poslal loptu tesne nad, Galanta si z Pov. Bystrice odviezla tri body.

Gól: 73. Herceg.

Beluša – Gabčíkovo 1:0 (1:0)

Hostia začali aktívnejšie a už v 1. min Sánka trafil žrď a v polovici polčasu nebezpečný závar pred domácou bránou gólom neskončil. Z jedinej nebezpečnej akcie domáci dali gól, keď po kombinácii s P. Gajdošíkom otvoril skóre v 41. min Gorelka. Na tvrdú hru hostí doplatili vynútenými striedaniami P. Mišutka a S. Bielik. Striedajúceho Ďuriša v 55. min vychytal Izsmán a keď Remšík už prekonal gabčíkovského brankára, obranca loptu vykopol z prázdnej brány.

Gól: 41. Gorelka.