10 FK Inter Bratislava 17 7 1 9 26:32 22 7 -5 133.6
11 MFK Dukla Banská Bystrica 17 5 5 7 20:20 20 6 -4 132.85
12 1. FC TATRAN Prešov 17 5 4 8 21:19 19 5 -5 129.42
13 ŠK Odeva Lipany 17 5 2 10 13:36 17 4 -7 132.78
14 Partizán Bardejov BŠK 17 3 7 7 23:32 16 3 -8 133.75
15 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 17 3 6 8 17:28 15 2 -12 135.92
16 SLAVOJ Trebišov 17 3 4 10 13:31 13 1 -11 135.15

"A"
FC Petržalka – FK Dubnica nad Váhom 2:1 (0:1)
Góly: 66. Prekop, 70. Petráš – 7. Janco.
ŽK: Ďurek, Turčák – Janco, Pleva, Václav, Čurík, Jakúbek. Rozhodoval: Marsal, 1005 divákov.

Dubnica začala dobre a už v 7. min po centri zblízka otvoril skóre Janco – 0:1. Petržalčania potom pridali, snažili sa o častejšiu strelu, no ich pokusy neboli veľmi nebezpečné, a čo letelo na bránu, pochytal Digaňa. Po prestávke Digaňa zmaril gólovú šancu po strele zblízka. Hostia úspešne bránili tesný náskok až do 66. min, kedy po rohu hlavičkou vyrovnal Prekop. Brankár hostí potom zmaril dve tutovky domácich, ale v 70. min nestačil na strelu Petráša – 2:1. Snaha Dubnice o vyrovnanie osoh nepriniesla a domáci tesné víťazstvo udržali.

FC: Valach – Ďurek, Privrel, Nemec, Kozlovský – Turčák (82. Sopúch), Petráš, Kavoň (60. Vician), Iván (60. Gašparovič) – Piroska – Prekop. Tréner B.Borbély.
FK: Digaňa – Štefánek, Janco, Pagáč, Častulín, Švec (46. Zahranychnyy), Pleva (86. Nečas), Václav, Čurik (71. Suchý), Jakúbek, Mikuš. Tréner P.Gergely.

Fotky zo zápasu si môžeš pozrieť TU.

"19"
FKM Nové Zámky FK Dubnica nad Váhom 2:3 (0:1)
Góly: 88. Brezík, 90. Čurlej
37.,55. Matúš, 80. Nosický.
Rozhodoval Šima, 50 divákov.

Trochu nám trvalo sa presadiť proti prehustenej obrane súpera, ktorý sa v podstate koncentroval iba na obranu. Napokon sme sa presadili po strele Matúša spoza 16-ky, no okrem tejto šance sme spálili ďalšie 3-4 čisté gólové príležitosti. V druhom polčase sme chceli zápas rozhodnúť ďalšími gólmi, čo sa nám podarilo opäť strelou spoza 16-ky (Matúš) a individuálnym prienikom Nosického, ktorý korunoval svoj kvalitný výkon. Zápas sme mali jasne pod kontrolou, nastrelili sme dve tyčky, zahodili minimálne 5-6 vyložených šancí. V samotnom závere sme nepochopiteľne stratili koncentráciu a po sérii hrubých individuálnych chýb dovolili súperovi v rozpätí troch minút znížiť na rozdiel jediného gólu. Teší nás víťazstvo a pekné góly, ktoré sme strelili, no celý tento vcelku podarený zápas pokazili posledné minúty zápasu, kedy sme súperovi dovolili streliť dva úplne zbytočné a lacné góly.

FK: Krausko – Dubnička (80. Drga), Š.Bartoš, Hegyi, Štefánek, Vrábel, Matúš (69. Martinek), Nosický, Laco (68. Derka), Brezina (80. Sehnoutek), Bokor. Tréner M. Kijačik.

"17"
FKM Nové Zámky FK Dubnica nad Váhom 2:5 (1:1)
Góly: 35. Varga, 65. Kádar
– 8.,70. Cyprian, 41.,42.80. Štiblárik.
Rozhodoval Turba, 50 divákov.

Zápas svojimi gólmi rozhodli dvaja najlepší hráči na ihrisku /Štiblárik 3, Cyprian 2/. V prvom polčase sme si vytvorili množstvo gólových príležitostí, kuriozitou bol ale vlastný gól /Rešetka/ ktorý strelil keď prihrával malú domov z polovice ihriska. Myslím  že tento gól sa len tak ľahko nevidí lebo to bola skôr strela na vlastnú bránu z polovice ihriska. Do druhého polčasu sme ale nastúpili koncentrovaní , strelili sme dva pekné góly /Štiblárik/ a rozhodli o výsledku stretnutia. V nastávajúcich zápasoch musíme zlepšiť hlavne organizáciu pri presinngu na súperovom území, a zakladanie útočných herných kombinácií z vlastného obranného územia.

FK: Marienka – Hadzima (58. Olešňan), Kukučka, Minárik, Rešetka, Slivka (58. Mikoláš), Matejka, Fabuš (58. Sepahyar), Štiblárik, Cyprian, Kaliňák (30. Drobena). Tréner J. Bútora.

"15"
FC VION Zlaté Moravce-Vráble FK Dubnica nad Váhom 1:0 (0:0)
Góly: 70. Mašír
.
Rozhodoval Gočala, 40 divákov.

Do cca 55 minúty bol zápas vyrovnaný, domáci lepšie kombinovali, ale našu bránku ohrozovali len strelami z veľkej diaľky. V závere zápasu chlapcom došli sily, strácali sme lopty a vyvrcholením bol gól z 25m v poslednej minúte zápasu.

FK: Vavrúš – Dobias, Kunda, Gellér, Golej, Hadzima, Cyprian (41. Miakiš), Hudák, Asani, Bičan, Vozňák. Tréner M. Spurný.

"14"
FC VION Zlaté Moravce-Vráble FK Dubnica nad Váhom 4:3 (4:0)
Góly: 3. Karvai, 11. Gajdoš, 26. Štuller, 30. Foldeši
– 55. Púček, 61. Galko, 62. Teplička.
Rozhodoval Miakiš, 30 divákov.

V zápase proti Zlatým Moravciam sme chceli od úvodných minút hrať aktívny futbal, ale neochota našich SSH braniť sa ukázalo už v 3 minúte kde sme inkasovali prvý gól. Ďalší inkasovaný gól pri našom zakladaní útoku a nepresnej prihrávke brankára na DSH v našej obrannej zóne. Celý prvý polčas sme si nevedeli poradiť s rýchlonohým útočníkom súpera Karvayom, kde boli naši strední obrancovia pri preberaní lopty HÚ, daľeko od neho. Druhý polčas nastúpila „iná“ Dubnica. Hrali sme s chuťou, behali sme, chodili do súbojov výsledkom čoho bolo zníženie výsledného skóre na 4:3 po vykombinovani v strednej zóne a kolmej prihrávke za obranu. Galko strelil gól z priameho kopu z 30 metrov. Prvý polčas musí byť pre nás varovaním a druhý polčas nám ukázal akým smerom sa chceme uberať. Za prístup v druhom polčase by som chcel hráčov pochváliť.

FK: Kučera – Gago (36. Vrábel), Švajdleník, Červeň, Šubert, Galko, Václav, Teplička, Palček (36. Rafaj), Púček, Strempek. Tréner M. Dzurilla.

"13"
FK Dubnica nad Váhom FC VION Zlaté Moravce-Vráble 4:0 (2:0)
Góly: 9. Gališ, 26. Teplička, 38. Púček, 56. Brunner
.
50 divákov.

Zápas sme zvládli po hernej aj výsledkovej stránke na výbornú. Hráči si plnili všetky svoje povinnosti. V prvom polčase sme sa dostali do vedenia 2:0 zásluhou dôrazného Gališa a presnou hlavičkou Tepličku po rohovom kope. Súper bol nebezpečný iba zo štandardných situácií, no s tými si poradil pozorný Szabo. V druhom polčase sme svoju aktivitu ešte viac zvýšili a hostí sme zavreli na ich polovici. Z tlaku sa nám podarilo vyťažiť ešte 2 góly. Púček a Brunner svojimi presnými prudkými strelami nedali brankárovi žiadnu šancu a uzavreli výsledok na 4:0. Za hráča zápasu by som označil Šimka Timura, ktorý svojou rýchlosťou a šikovnosťou neustále robil problémy defenzíve hostí. Taktiež ma potešil výkon brankára Szaba, obrancov Bednára, Červeňa a Jankecha. Rovnako patrí pochvala celému mužstvu za predvedený kolektívny výkon.

FK: Szabo – Jacko, Bednár, Červeň, Jankech, Brunner, Púček, Gališ, Miakiš, Teplička, Šimko, Kučera, Vrábel, Hornák, Berky, Tomanica, Velacek. Tréner M. Ranuša.