Výsledky 19.9.-20.09.2020

"A"
FK Dubnica nad Váhom – MŠK Púchov 0:2
(0:0)
Góly: 54. Prekop, 82. Michlík.
ŽK: Janco, Kružliak, Pagáč – Kapusniak, Lacko.
ČK: 40. Digaňa (Dubnica – udretie do hlavy, čím bola zmarená jasná gólová príležitosť).
Rozhodoval: Sučka, 710 divákov.

Dubnica: Digaňa – Janček (80. Knižka), Kuzma (18. Kružliak), Bilovský, Pagáč, Vaculík, Janco, Čurik, Dávidík (44. Hodál), Švec, Pleva. Tréner P.Jakuš.
Púchov: P. Pilný – Riška, Ozimý, Lacko (75. Kopiš), Varga, Michlík (90. Raffay), Štefanec, Prekop (90. Iheme), Mráz, Kapusniak (46. Martinček), Loduha. Tréner L.Kaplan.

"U19"
FK Dubnica nad Váhom – FC VION Zlaté Moravce 3:1 (1:0)
Góly: 27. Hovola vl., 61. Rešetka, 90. Štiblárik.
Rozhodoval: Hulínek.

Zápas sme odohrali na hlavnom ihrisko čo bolo veľmi pozitívne pre mojich hráčov a prejavilo sa to i na našom spôsobe hry. Boli sme aktívny po celej hracej ploche , napádali sme rozohrávku súpera a tým si vytvárali veľa gólových príležitostí. Nášmu zápasu chýbali len strelené góly čo musím vyčítať svojim hráčom ,lebo ísť viac krát sám na súperovu bránu a nedať gól je trestuhodné. So súperom na vyšších priečkach tabuľky sa nám to môže vypomstiť a zápas nemusíme zvládnuť do víťazného konca ako sa nám to podarilo  v tomto zápase. Našou úlohou v tréningu je skvalitniť strelecké zakončenie.

FK: Ježík – Drobena (84. Hanták), Slivka, Matejka (84. Beňo), Rešetka, Cyprian (46. Fabuš), Kubiš (61. Suchý), Štiblárik, Ondrášek, Hadzima (68. Suchý), Dubnyk. Tréner J.Bútora.

"U17"
FK Dubnica nad Váhom – FC VION Zlaté Moravce 6:0 (2:0)
Góly: 19.,43.,48.,64. Sťefanec, 23. Gajdúšek, 55. Polčák.
Rozhodoval: Tarabus.

Prvých 10´ zápasu bolo z našej strany vlažných, ale potom sme po pravej strane predviedli rýchli protiútok a dostali sme sa do vedenia. Druhý gól sme dali zo štandardnej situácie. V závere I.polčasu sme sa uspokojili a hostia pohrozili dvomi náznakmi šancí. V II. polčase sme premenili šance. Na záver musím dodať, že dnes nám pomohol ku kombinačnej hre kvalitný terén. Chválim chlapcov za predvedenú hru a efektivitu.

FK: Haško – Báchorík (64. Bulko), Golej (64. Václav), Hadzima, Gajdúšek, Jambrich, Miakiš (52. Asani), Bičan (64. Javor), Štefanec, Závodský (52. Polčák), Dobias. Tréner L.Horňak.
"U15"
FK Dubnica nad Váhom – MFK Skalica 3:0 (0:0)
Gól: 41. Tvrdoň, 42. Jacko, 61. Mičko.
Rozhodoval: Fúrik.

FK: Szabo (60. Kučera) – Bednár, Holiček, Červeň, Skovajsa (67. Zemánik), Brunner, Antal (67. Hornák), Púček, Miakiš (60. Mičko), Jacko (54. Gališ), Teplička (26. Tvrdoň). Tréner M.Ranuša.
"U14"
FK Dubnica nad Váhom – MFK Skalica 2:1 (1:1)
Gól: 31. Kramlíková, 62. Fraňo.
Rozhodoval: Hromádka.

FK: Lackovič – Kopilec, Filek, Hvolka, Fraňo, Lobotka (44. Jurica), Václav (44. Turza), Sluková, Holíček (67.Kameništian), Švestka, Kramlíková (67. Korienek). Tréner P.Vozár.
"U13"
MFK Skalica – FK Dubnica nad Váhom 1:0 (0:0)

FK: Čierny, Belko, Sondor, Turza, Spurný, Žiaček, Ďatko, Behan, Pagáč, Thomay, Kopecky, Prikryl, Didi, Barcík, Pasqualon, Červeň, Obeda, Staňo, Koštial. Tréner M.Dzurilla.