Predstavenie posíl

Pred úvodným zápasom jarnej časti druhej ligy, v ktorom sa predstavíme už túto sobotu na pôde Trebišova, bude mať tréner Jakuš k dispozícií trojicu nových hráčov.
K Rastislavovi Hodálovi sa pripoja brankári Denis Chudý a Samuel Vavrúš. Defenzívnu formáciu vystuží Adam Nomilner. So všetkými troma hráčmi sa klub dohodol na polročnom hosťovaní.

Denis Chudý, ktorý minulý týždeň oslávil 21. narodeniny je odchovancom klubu AS Trenčín, v ktorého drese si v minulosti pripísal aj 14 štartov vo Fortuna lige. „ Moje prvé pocity, keď som prišiel do šatne a spoznal som svojich nových spoluhráčov boli veľmi príjemné. V kabíne panuje veľmi dobrá a priateľská atmosféra. Čo sa týka infraštruktúry, tak je na slušnej úrovni, tak isto aj čo sa týka tréningového nasadenia, všetci chcú ťahať za jeden koniec povrazu. Na otázku aké sú moje ciele odpoviem tak, že tu v Dubnici sa chcem s mužstvom dostať čo najvyššie v tabuľke a bojovať za každý jeden bod.“

O rok starší Samuel Vavrúš je rodákom z Ilavy a v Dubnici pôsobil už v mládežníckych kategóriách. Bývalý mládežnícky reprezentant Slovenska do 17 rokov na jeseň nastupoval za druholigový FK Poprad. „V Dubnici sa cítim dobre, klub vytvára výborné podmienky na futbal. Budem sa snažiť klubu pomôcť k čo najlepšiemu umiestneniu v lige. Cieľom je odchytať čo najviac zápasov.“

Z klubu FK Beluša k nám prichádza Adam Nomilner. 21- ročný ľavý obranca strávil taktiež väčšinu mládežníckej kariéry v našom klube. Neskôr pôsobil aj v rezerve Zbrojovky Brno. „Cítim sa tu skvelo, som rád že som sa vrátil do klubu, kde som vyrastal. Poznám tu takmer všetkých chalanov, je tu skvelá partia. Dúfam že budeme všetci spoločne napredovať.“

Všetkým trom prajeme veľa úspechov v dubnickom drese!

Zľava: Denis Chudý, Samuel Vavrúš, Adam Nomilner