MINILIGA "U11" - 23.4.2017

Hráči: Hudok – Lap Tran Van, Červeň, Bednár, Brunner, Púček, Teplička, Vrábel, Šimko, Jankech, Jacko, Hornák, Berky.            .

Mužstvá:   AFC Nové Mesto nad Váhom
                  PFK Pieštany
                  CFM JA
                  MFK Dubnica

Góly na miniturnaji:
Púček - 12 gólov
Brunner - 6 gólov
Teplička - 6 gólov
Bednár - 5 gólov
Vrábel - 3 góly
Šimko - 3 góly
Červeň - 2 góly
Hornák - 1 gól

Hodnotenie:  Miniturnaj na ihrisku v Krakovanoch sme odohrali so ziskom plného počtu bodov. Turnaj sa hral 5+1. Počas turnaja sa pravidelne striedali všetci hráči.  Vo všetkých zápasoch sme dominovali. Chlapci si mohli zdokonaľovať HČJ obchádzanie súpera, na čo som ich nabádal a tento pokyn dodržiavali, niekedy aj za cenu straty lopty. Predviedli sme veľmi veľa pekných individuálnych akcií, ale taktiež aj kombinačné akcie. Turnaj bol veľmi prospešný pre chlapcov, ktorí zatiaľ nemajú odohratých veľa zápasov/turnajov. Pri nich sa ukázala slabšia herná prax a chvíľu si zvykali na vyššie tempo. Každým ďalším zápasom/turnajom to bude len lepšie. Na turnaji nikto nesklamal, ale treba povedať, že súperi sa síce snažili, ale nepreverili dostatočne naše mužstvo, a preto netreba tieto výsledky preceňovať. Jediné čo by sa dalo chlapcom vytýkať je laksnosť pri zakončeniach, kedy ešte veľké množstvo šancí ostalo nepremenených. Treba neustále zlepšovať individuálnu techniku a koordináciu, dynamiku a obratnosť hráčov, lebo niektorí s tým majú problémy.

Najlepší hráči: Brunner, Šimko, Červeň

Najslabší hráči: nikto