Dubničania v reprezentačných výberoch

V marcovom asociačnom termíne figuruje v reprezentačných výberoch hneď trojica našich hráčov. Do širšej nominácie sa v kategórii U21 dostal brankár DENIS CHUDÝ. V kategórii U19 sú medzi náhradníkmi PAVOL REŠETKA a PATRIK MAJKÚT. Členom realizačného tímu pri U19 je tiež asistent trénera MICHAL KIJAČIK.

Tréner reprezentácie do 21 rokov Jaroslav Kentoš povolal 26 hráčov na tri prípravné zápasy na Antalya Cupe 2021 proti výberu Uzbekistanu do 23 rokov (25. marca o 15:00 SEČ) a rovesníkom zo Severného Macedónska (27. marca o 15:00 SEČ) a Ukrajiny (29. marca o 17:00 SELČ).

Program zápasov Slovenska do 21 rokov na Antalya Cupe 2021
25.3.2021 o 15.00 SEČ
 Uzbekistan U23 – Slovensko U21, Lara
27.3.2021 o 15.00 SEČ Severné Macedónsko U21 – Slovensko U21, Lara
29.3.2021 o 17.00 SELČ Ukrajina U21 – Slovensko U21, Belek

NOMINÁCIA

BRANKÁRI:
Ivan Krajčírik (MFK Ružomberok), Richard Ludha (FK Železiarne Podbrezová), Ľubomír Belko (MŠK Žilina)

OBRANCOVIA:
Peter Kováčik (FK Železiarne Podbrezová), Samuel Suľa (MŠK Žilina), Kristián Mihálek (FC Petržalka), Gergely Tumma (FC Spartak Trnava), Marián Pišoja (MŠK Púchov), Tomáš Nemčík (MŠK Žilina), Matúš Malý (FK Senica), Matúš Vojtko (MFK Zemplín Michalovce), Vladimír Barbora (FK Železiarne Podbrezová)

STREDOPOLIARI:
Timotej Múdry (MFK Ružomberok), Peter Pokorný (SKN St. Pölten), Sebastián Nebyla (FK DAC 1904 Dunajská Streda), Miroslav Gono (MŠK Žilina), Denis Potoma (ŠKF Sereď), Ján Bernát (MŠK Žilina), Jakub Kadák (AS Trenčín), Matúš Kmeť (AS Trenčín), Adam Goljan (MŠK Žilina), Patrik Iľko (MŠK Žilina), Roland Galčík (FK Železiarne Podbrezová)

ÚTOČNÍCI:
Roland Gerebenits (FK Železiarne Podbrezová), Matej Trusa (MFK Zemplín Michalovce), Adrián Kaprálik (MŠK Žilina)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁRI:
Denis Chudý (FK Dubnica nad Váhom), Michal Kukučka (AS Trenčín)

OBRANCOVIA:
Alex Holub (MFK Tatran Liptovský Mikuláš), Sebastián Kóša (FC Spartak Trnava), Dominik Javorček (MŠK Žilina)

STREDOPOLIARI:
Mikuláš Bakaľa (FK Železiarne Podbrezová), Patrik Myslovič (MŠK Žilina), Matúš Begala (MFK Zemplín Michalovce), Marko Totka (FK Senica), Tibor Slebodník (MŠK Žilina), Jakub Švec (FC ŠTK 1914 Šamorín), Lucas Demitra (AS Trenčín), Adam Tučný (AS Trenčín), Jakub Tancík (FC Nitra)

ÚTOČNÍCI:
Stanislav Olejník (FC Spartak Trnava), Matej Franko (FC Nitra), Lukáš Letenay (AS Trenčín)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Jaroslav Kentoš
Asistent trénera: Tibor Goljan
Asistent trénera: Mário Auxt
Tréner brankárov: Pavel Kamesch
Kondičný tréner: Andrej Caban
Technický vedúci: Martin Hrnčír
Lekár: Július Karácsony
Fyzioterapeuti: Jozef Štieber, Michal Krajník
Kustódi: Michal Beseda, Patrik Fedor
Mediálny manažér: Branislav Sarňák

Tréner reprezentácie SR 19 Stanislav Macek nominoval 20-členný tím na kontrolný zraz v Dunajskej Strede.
Zraz nominovaných a realizačného tímu je v nedeľu 21. marca o 18.00 v hoteli Bonbón v Dunajskej Strede.

NOMINÁCIA

BRANKÁRI:
Jakub Surovčík (Slavia Praha), Michal Kukučka (AS Trenčín)

OBRANCOVIA:
Patrik Leitner (MŠK Žilina), Marián Tandara (MŠK Žiina), Simeon Kohút (AS Trenčín), Lukáš Jendrek (Spartak Trnava), Matúš Capko (MŠK Žilina), Juraj Lacko (Slovan Bratislava), Adam Obert (UC Sampdoria) , Patrik Rédeky (FC Nitra)

STREDOPOLIARI:
Gabriel Hornyák (FK Senica), Dominik Veselovský (FC ŠTK 1914 Šamorín), Adam Hanes (MFK Dukla B. Bystrica), Fares Adel Abdo Shudeiwa (Vysočina Jihlava), Filip Szetei (KFC Komárno), Martin Gomola (MŠK Žilina), Ferenc Bögi (DAC 1904 Dun. Streda)

ÚTOČNÍCI:
Adam Tučný (AS Trenčín), Stanislav Olejník (FC Spartak Trnava), Matej Rosenberger (Slovan Bratislava)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁRI:
Marek Teplan (MŠK Žilina), Matúš Chropovský (FK Senica)