Doma opäť s remízou

Zápas sa začal z ostra, keď po rohu sa pred bránkou hostí najlepšie zorientoval Pagáč a bolo 1:0. Miernu územnú prevahu mala s vetrom hrajúca FK Dubnica počas prvej časti hry. Obrovskú šancu mali pred koncom polčasu aj hostia, z tesnej blízkosti však nastrelili iba žrď. Podobný štýl hry pokračoval aj v druhom polčase. Presadili sa však opačne hostia, gól strelil Hamza. Zrodila sa tak druhá remíza na domácej pôde v tomto roku.

FK DUBNICA NAD VÁHOM - MŠK ŽILINA B 1:1 (1:0)
GÓLY: 2.min Pagáč - 73. min Hamza

ZOSTAVA FK DUBNICA NAD VÁHOM: Vavrúš - Knižka (Majkút), Rešetka, Pagáč, Párkaň - Čurík, Vaculík, Pleva (Martinek), Bilovský, Petráš (Nomilner) - Kuzma

Zdroj: Impulz.PRESS