7 FC Petržalka 23 9 7 7 29:28 34 10 1 178.32
8 MFK Dukla Banská Bystrica 24 8 9 7 35:29 33 9 -3 188.85
9 MŠK Žilina B 24 9 4 11 43:51 31 8 -5 183.66
10 FC ŠTK 1914 Šamorín 24 8 6 10 37:36 30 7 -6 190.81
11 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 24 7 7 10 27:34 28 6 -8 199.15
12 Partizán Bardejov BŠK 23 6 9 8 32:38 27 5 -9 182.6
13 1. FC TATRAN Prešov 24 7 5 12 26:27 26 4 -10 175.3
14 SLAVOJ Trebišov 24 7 5 12 20:36 26 3 -10 188.48
15 FK Inter Bratislava 24 7 3 14 32:44 24 2 -12 180.7
16 ŠK Odeva Lipany 24 6 3 15 18:47 21 1 -15 180.48

Dohrávka 6.kola

FK Dubnica – ŠK 1923 Gabčíkovo 1:0 (1:0)

V dohrávke 6. kola začali aktívnejšie domáci a už v 5. min Horecký pálil tesne vedľa. V 14. min po šikovne rozohratom priamom kope a po centri takmer od bránkovej čiary Cisár z ťažkého bombou trafil horný roh Izsmánovej brány – 1:0. O dve minúty sa Vaško rútil sám na bránu hostí, ale zakončil veľmi nepresne. Hostia prevzali iniciatívu a v 22. min Digana kryl hlavičku Poláka. V 31. min po rýchlej akcii Dubnice Vaško z päťky poslal loptu ľahkovážne pätičkou vedľa. Domácich mohli neskôr tieto nepremenené šance mrzieť, pretože Gabčíkovo bolo aktívnejšie a nebezpečnejšie. V 56. min ušiel Tóth, no pálil tesne nad a ten istý hráč o tri minúty po pekne narážačke Digaňu neprekonal. V 61. min domáci gólman bravúrne vyrazil Krištanov priamy kop z 20 metrov zo šibenice. V 63. min bol v šanci Čurik, no Izsmán stačil lotpu vytlačiť na roh. V 72. min hostia už dvíhali ruky po Krištanovej strele z uhla, ale lopta sa odrazila od brvna a dorážku odvrátil jeden z obrancov do bezpečia. Dubnica mala príležitosť v 81. min, no po akcii K. Bartoša s Jancom Jakúbek prudko z 25 metrov tesne minul bránu. Hostia nebezpečne hrozili až do úplného záveru, ale domáci s vypätím síl ubránili cennú výhru, ktorá ich posunula na prvú priečku. Dubnica vyhrala aj šiesty domáci zápas a ani v jednom neinkasovala.

Gól: 14. Cisár.

Rozhodoval Santa, ŽK: S. Pagáč, Suchý - Trajcsik, 350 divákov.

DUBNICA: Digaňa – S. Pagáč (82. Zahranyčnyj), Častulín, R. Štefánek, Čurik (68. Jakúbek), Vaško (74. K. Bartoš), Švec, Janco (90. Václav), Suchý, Horecký, Cisár (90. Knižka). Tréner P. Jakuš.

GABČÍKOVO: Izsmán – Cingel, Trajcsik, Radványi, Krištan, Tóth (68. Englman), Bazsó (55. Hlaváč), Klempa (84. Bujka), Huszár, Polák, Trabalík. Tréner J. Majoroš.